x
Aby się zalogować wpisz e-mail i hasło:
Zarejestruj się

Małżeńskie monogramy

(06-05-2013)


Ślub to jedna z najważniejszych, wyjątkowych chwil w życiu każdego z nas. To wydarzenie, które nawet po latach wspominamy z nostalgią i rozrzewnieniem. Aby pozostało ono w naszej pamięci warto uświetnić je przemyślaną oprawą oraz niepowtarzalnymi prezentami. Dobrze jest znaleźć pomysł na temat przewodni uroczystości, jakiś szczególnie efektowny znak, który z jednej strony stworzy stylistycznie spójną oprawę, a z drugiej pozostanie w pamięci nowożeńców i gości na długo po ślubie i weselu.

Takim symbolem związku małżeńskiego może być monogram małżeński. To znak, który składa się z połączonych ze sobą inicjałów państwa młodych. Monogram można wyhaftować na obrusach i serwetkach, które ozdobią salę weselną. Może znaleźć się on także na pamiątkowej poduszeczce na obrączki i ozdobnych szarfach na krzesłach. Ten sam haft może pojawić się na chusteczce pana młodego i podwiązce panny młodej. Jeśli planujemy drobne upominki dla gości weselnych, mogą to być lniane woreczki zapachowe z inicjałami młodych. Wzór, który haftujemy na wszelkich tkaninach może w formie grafiki znaleźć się na zaproszeniach ślubnych.

Monogramy małżeńskie efektownie prezentują się także na wręczanych młodej parze upominkach. Mogą one zdobić całe wyprawy ślubne, albo tylko pojedyncze jej elementy, takie jak pościel, nakrycia stołowe, wszelkiego rodzaju serwety, obrusy, a także poduszki, koce, ręczniki czy woreczki na bieliznę. Monogramy mogą stanowić też dyskretną dekorację eleganckiej garderoby, np. koszuli nocnej albo piżamy. W każdym razie dzięki nim prezenty nabierają indywidualnego charakteru i  podkreślają wagę uroczystości, z okazji której zostały wręczone.  Są wyrazem dbałości o szczegół,  wyrażają tęsknotę za tym co niepowtarzalne i wyjątkowe.  

W przygotowywaniu takich właśnie oryginalnych i wyjątkowych upominków i dekoracji ślubnych specjalizuje się  Pracownia Monogramy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie monogramy.com.pl..